www.dikiliisrehberi.com, dikili firmalari, bayrakli firmalari, firmani bul, salihler mahallesi firmalari,candarli firmalari, ucretsiz firmani ekle
FİRMANI BUL
firma reklam
SIKÇA SORULAN SORULAR
1. Fotolarımı Nasıl Yüklerim?

1- Fotoları Yükleyebilmek için önce yüklemek istediğiniz fotoğrafları içinde topluca bulacağımız bir klasör açalım. Masa üstü boş yere tek SAĞ tıkla Yeni> Klasör> açılan klasöre yeni isim verelim. Fotolarımızı bu klasör içine atalım. 

2- Foto Klasörünü iki sol tıkla açalım. Minik görünüşlü fotolarımız sıralandı. Üstüna mausun okunu getirdiğimizde fotonun piksel değerleri görünecektir. Biz buradaki değer 640 pikselden büyükse onu ayarlayacağız.

3- Yüklemek istediğimiz fotoyu bilgisayarımızdaki PAİNT Programı il çok kolay küçültebiliriz. Fotoyu sağ çift tıkla yanında açılan listedeki Düzenle seçeneğini tıklayıp Paintte açıyoruz.

4- Büyük bir foto çıkacaktır. Görünüm kısmındaki yeniden boyutlandır tıklıyıruz. Açılan pencereden Pikel yazısını solundaki daire içini tıklayıp seçiyoruz. Yatay boyut kısmına 640 yazıyoruz. Yükseklik yazmıyoruz. Alttaki Tamam tıklıyoruz. 

Üst sıradaki Dosya yazısını tıklayıp fotonun üstüne kaydedeceksek kaydet, yeni bir foto olarak istiyorsak farklı kaydet tıklanır kayıt tamalanmış olur. 

5- Hazırladığınız bu fotoyu Şifrenizle girdiğiniz sayfanızdaki fotolar içindeki dosya seçi tıklayıp masa üstündei dosyanızdan fotonuzu açın. Yazı olarak görünecektir.

6- Düzenleyi tıklayıp yüklemenizi tamamlayın. Fotonuzun admin onayıyla yayını başlayacaktır.

2. Sorular - Cevaplar

FİRMANI BUL Nedir?
İzmir çevresini  internet üzerinden tanıtan bir firma ve yaşam rehberidir. Kendine güvenen, profesyonel bir anlayışla hareket eder. Halkımızın menfaati doğrultusunda çalışır. Eleştiriye ve gelişime açıktır. En iyi hizmet için yola çıktık.

Rehber Nedir, Neleri Kapsar?
Firma sözcük anlamı olarak; ekonomik etkinlik birimidir. Firma? olarak genellediğimiz kavram ise her türlü esnaf ve sanatkarı, hizmet erbabını, şirketleri, tacirleri, fabrikaları, sivil toplum kuruluşlarını ve diğer tüm ekonomik faaliyet sektörlerini kapsamaktadır.
Amacı Nedir?
Amacımız arayan ve aranan arasında köprü kurmak, firmaların kolay bulunabilmesini ve kendini tanıtabilmesini sağlamak, en ekonomik tanıtım ve reklam aracı olan internetin firmanız ve ilçe halkımız için yararlı olması için en uygun altyapı ve olanakları sunmaktır.
Firmanı Bul içinde yer almak için ne yapmak gerekir?
Ücretsiz firma ekle? Butonunu tıklayarak firmanızı kaydedebilirsiniz, onay ile yayınlanırsınız.

Firmalar:
İletişim bilgileri,
Kısa firma tanıtım yazısı
Firma logo, kartvizit bilgilerinden oluşur.Ücretsizdir.

Özel Firma ise tamamen bağımsız bir web sitesi mantığıyla çalışarak; ayrı bir sayfada açılır ve:
İletişim bilgileri
Detaylı firma bilgisi
Firma logo, kartvizit veya fotoları,videosu, haritası
İletişim formu bulunur.
Tanıtım videosu,tanıtım flash
Küçük ilan ekleme
ürün ekleme konularında
İlave edilebilir sayfalardan oluşur.

Özel firmalar istedikleri kadar bilgi foto desteği ile güncellenirler. Email atmanız yeterlidir.

Arama Motorlarında Gözükürmüyüz?
Web sitemiz arama motorlarına uygun bir şekilde yapılandırılmıştır. Eklenen firmalar çok kısa bir süre içinde google vb. arama sitelerinde görüntülenecektir. Özel firma ayrıcalıkları kendini gösterecektir.

Hedefimiz Nedir?
Sunduğumuz Firmanı Bul ilimizin-ilçemizin en işlevsel web sitesi olmaktır. Hedefimize ulaşmak için her türlü teknik altyapıyı oluşturmayı, tanıtım ve reklam adına gereken her türlü faaliyeti yapmayı taahhüt eder.
Ürünler, İlanlar ve Seri İlanlar Bölümleri Nasıl Çalışır?
Ücretsiz Seri ilanlar ise herkesin ilan verebileceği bir bölümdür. . Seri ilan vermek için iletişim formu, e-posta veya telefon yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

Sadece Firma Rehberi miyiz?
Öncelikli faaliyet alanımız firma rehberidir. Fakat web sitemizde firma rehberinin yanı sıra ilimizden ve ilçelerimizden güncel haberlere, resim ve video galerilerine, dosya, döküman, sinemalar, köşe yazarları vb. birçok ek hizmete yer ve önem veriyoruz. Bunun yanı sıra sitemizde seri ilanlar, nöbetçi eczane, köşe yazarları, ilçe telefon rehberi, ilçemizden web site adları, güncel döviz bilgileri gibi ek bölümler de mevcuttur. Bu ek bölümler her geçen gün yenilenecek, sitemiz ilimiz ve ilçelemiz için bir vazgeçilmez portal haline gelecektir.

Hepimize Kolay Gelsin. Sağlıcakla kalın