bg
www.dikiliisrehberi.com, dikili firmalari, bayrakli firmalari, firmani bul, salihler mahallesi firmalari,candarli firmalari, ucretsiz firmani ekle
FİRMANI BUL
firma reklam

Egem Telefon Dikili Bayii

İsmetpaşa Mah. 7. Sokak No:2 Dikili/İzmir
Tel: 0507 204 00 00
Üye
1494514858_IMG_5067.jpg

Yetkili Adı
: İlhan Deniz
Adres
: İsmetpaşa Mah. 7. Sokak No:2
Şehir/İlçe
:

İzmir / Dikili

Telefon
: 0507 204 00 00
Cep Tel
:
Faks
:
Sektörler
: Telefon tahsilat , Telefon Satıcıları
Email
: egemtelefon1@hotmail.com
Web
: www.egemtelefon.net
Facebook
:
 
 
 
 
 
Puan: 0 /5)
(3 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 14101 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda

Dikilde iletişim Öncüsü EGEM TELEFON

Dikili Bölgesinde tek santral bakım hizmeti veren EGEM TELEFON, Dikili Adliyesi, Dikili Kaymakamlığı, Dikili Belediyesi’ne tam destek veriyor.

Ayrıca GSM satış, sim kart işleri, numara taşıma, hat açılışı, abone paket değişikliği işleri, Cep teleonu Satış ve aksesuarında bol çeşitle teknik destek vermeye,  Dikili AVEA Bayiliğini de alarak Fatura tahsilâtı konusunda müşterilerine komple hizmet vermeye başladı.

Bu yatırım Serdar Deniz'in İlköğreniminde konuya ilgisi, Lisede ve Üniversite’de Endüstriyel Elektronik Eğitimi almış olması ile hızlandı. Firmanın kurucusu baba İlhan Deniz son olarak  şunları söyledi.“İletişim hepimiz için çok önemli. Bilgi çağında Bölge insanımız hizmeti uzmanından bilerek almalı. Bu kararımız tecrübeyi, eğitimi, araştırmayı, uygulamayı birleştirdi. Çünkü Dikili’de yaşayanlar her hizmetin en iyisine layıktır. İşte biz ekip olarak bu hizmete talip olduk.”

Facebook Yorumları
firma reklam